Hobiler

Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı

İğne Oyası keloğlan modeli nasıl yapılır? Başörtüsü yazma ve yemeniler için fiyonklu keloğlan iğne oyası modeli çok yakışıyor.

Fiyonklu oyalar ile yapılan yazma ve yemeniler hanımlar tarafından çok seviliyor. Fiyonklu oyalar yazmaların zarifliğini ve şıklığını ön plana çıkarıyorlar. Daha önce bir çok fiyonklu iğne oyası modeli paylaşımları yapılmıştı. Şimdi paylaştığımız yazma oyası modelide fiyonklu ve keloğlan oyası ile yaplan bir yazma oyasıdır.

İğne oyası modelleri paylaşmakla bitmiyor. Gün geçmiyor ki yeni iğne oyaları paylaşılsın. Her geçen gün yeni iğne oyaları tasarlanıyor. Tasarlanan bu oyalar yazma ve yemenilerin daha şık görünmesini sağlıyorlar.

Her zaman en çok beğenilecek oyaları bir araya topluyoruz. Genelde paylaştığımız modelleri ziyaretçilerimiz beğenip kolaylıkla yapabiliyorlar. Kolay iğne oyası modelleri ile yazma , yemeni kenarlarına danteller ve oyalar yapılıyor.

Fiyonklu Keloğlan Oyası

Sitemizi her gün takip edip yeni bir oya modeli eklenmiş mi diye kontrol edebilirsiniz. Sürekli yeni modeller paylaşarak oya arşivimizi genişletiyoruz.

Aşağıdaki 23 dakikalık youtube videosunda fiyonklu keloğlan oyasının yapım aşamaları bulunuyor.

Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım

 

Facebook "Elif'in iğne oyası grubu.." Haftanın Etkinlik Modeli Anlatımlı Yapılışı | 175. Model

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ