İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haroşalı Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü haroşalı bebek yeleği ile şirin görünen cici bir model yapabilirsiniz. Örgü bebek yelekleri, ve yelek modelleri arayanlar için şık bir örnek.

Değişik teknikler kullanılarak yapılan bebek yelekleri var. En çok yapılan yelek modellerinin açıklamalı hallerini yayınlamaya çalışıyoruz. Tükrçe videolu olarak yayınladığımız bebek yelekleri ile hanımlar yaparken daha kolay yapabiliyor. Kolay bebek yelekleri yapmak isteyenler için bizde açıklaması çok net olan modelleri paylaşıyoruz.

Bebek yelekleri yapılışında yakadan başlamalı yelek modelleri, robadan bebek yeleği, delikli örgü bebek yeleği, ajurlu örgü bebek yelekleri bulunuyor. Haroşa bebek yeleği yapılışı da bu tekniklerden sadece bir tanesidir.

Haroşa Örgü Bebek Yeleği

Bebek örgüleri kısmında bir çok açıklamalı model bulunuyor. Bebekler için patikler, hırkalar, yelekler, atkılar ve daha nicelerinin açıklamaları var. Anlatımlı bebek yelekleri de çok fazla paylaşıldı. Eğer gözünüzden kaçtıysa tekrar bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Örgü bebek yeleği nasıl örülür? Bu sorunun cevabını size vermek için 18 dakikalık bir video paylaştık. Video Sevda’nın Örgü Evi kanalına aittir.

Haroşalı Bebek Yeleği Yapım Aşamaları

Bir yorum

  1. Ayşe Ayşe 20 Kasım 2018

    İpinizin markası ne acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir