İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hasır Örgü Modeli Yapılışı

Örgüye yeni başlayanlar hanımlar hasır örgü modeli yapılışı ile yeni bir model öğrenebilirsiniz. Bu örgü tekniğini çok beğeneceksiniz.

Sizlerde yeni örgü teknikleri öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Paylaştığımız anlatımlı örgüler ile hanımlar dünyadaki örgü tekniklerini öğreniyorlar. Tüm örgü teknikleri her geçen gün sitemize yeni modelleri ile eklenmektedir. Kendinizi geliştirmek için sitemizi sık sık ziyaret ederek eklemiş olduğumuz anlatımlı örgüleri inceleyebilirsiniz.

Şiş işi seviyorsanız şanslısınız. Genelde paylaşımlarımız şiş işi üzerine. Her ne kadar tığ işi paylaşımları yapsak da şiş işi örgülere ağırlık vermiş durumdayız. Hasır örgü modeli de şiş işi ile yapılıyor. Örgülerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz hasır örgü yapılışını sizlerde öğrenin. 4 dakikalık videoda bu örgü tekniğinin nasıl yapıldığının ayrıntıları yer alıyor. Videoyu izleyerek hasır örgü yapılışı konusunu öğrenmiş olacaksınız.

Örgü Hasır Modeli
Örgü Hasır Modeli

Nesrin hanımın en çok beğenilen örgü modellerinden olan Tunus İşi Selanik Örgü Modeli Yapılışı ve Çift Lastik Gibi Örülen Kabartmalı Sıralı Örgü Modeli Yapılışı modellerine de bakmanızı öneriyoruz. En çok beğenilen örgüleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Hasır Örgü Modeli Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir