İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çift Lastik Gibi Örülen Kabartmalı Sıralı Örgü Modeli Yapılışı

Kabartmalı sıralı örgü modeli son zamanlarda bir çok bayanın tercih ettiği bir örgü modelidir. Çift lastik gibi örülen kabartmalı sıralı örgü modelini her yerde kullanabilirsiniz. Öncelikle ne öreceğinize karar verin ve ardından sıralı örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenin. Nasıl yapıldığını öğrendikten sonra ise örgülerinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu örgü modelini genellikle bebek yelek, hırka ve elbise yapımında kullanabilirsiniz.

Bebek örgülerinde sıkça kullanılan sıralı örgü modeli kolay bir modeldir. Bebeğinizin yaşına göre ilmek atarak örgüye başlanıyor. Örgü örmeyi sevenler için sıralı örgü modeli yapımı bir çok örgüde kullanılabilecek seçenekler arasındadır. Şiş kullanılarak örülen bir örgü tekniğidir. İlk olarak örgüye başlayabilmeniz için ihtiyacınız olan örgü malzemelerinizi tamamlayın. Örgüde gerekli olan şişleri ve ipleri hazırladıktan sonra ise sıra örgünün nasıl yapıldığını öğrenmede.

Örgü modeli hakında paylaştığımız videoda baştan sonra anlatımlı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Modeli öğrendikten sonra bu örgü ile yelek mi örersiniz, hırka mı örersiniz buna karar verip örmeye başlayabilirsiniz. Hoşunuza giden bir kaç renk yün ipleri ve şişlerinizi aldıktan sonra yayınladığımız videoyu izleyerek kabartmalı örgü modeli yapımını öğrenebilirsiniz.

Kabartmalı Sıralı Örgü Modeli
Kabartmalı Sıralı Örgü Modeli

Boş vakitlerinde örgü örmek isteyenler ve yeni modellerin yapımını öğrenmek isteyenler sıralı örgü modeli videosu üzerinden yeni bir model öğrenebilirler. Daha önce bu örgü modelini hiç yapmamış olan hanımlar video sayesinde bilgi sahibi olacaklar. Şiş işi örgü modelinde yapılan işlemler ve kullanılan teknikler modelin videosunda paylaşılmıştır.

Şiş işi bebek örgüleri örmek isteyenlerin tercih edebileceği bir örgü modeli olan kabartmalı sıralı örgü modeli ile kendinize de örgüler örebilirsiniz. Yelek modelleri, hırkalar ve kazaklar yapabilirsiniz. Modeli çıkarmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki videoyu izleyip örmeye başlayabilirler.

Kabartmalı Sıralı Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir