İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tunus İşi Selanik Örgü Modeli Yapılışı

Tunus işi örgü ve selanik örgüler el işleri ile uğraşan hanımların en çok beğenip yaptıkları işlerin başında gelir. Özellikle kış ayları için yapılan örgülerde kullanılırlar. Hırkalar, yelekler, patikler, bereler ve atkılar bu örgü teknikleri ile yapılırlar.  Bu yüzdende bu yazımızda Tunus işi Selanik örgü modeli yapılışını paylaşıyoruz.

Kış aylarında en çok örülen modellerin arasında patikler geliyor. Bir çok renk ve modeller ile örülen patikler ile kış aylarında ayaklarınızı ısıtabilirsiniz. Hanımların en çok tercih ettiği örgü modellerinden olan Tunus işi ve selanik işi ile de patikler örülmektedir.

Sevgili ziyaretçilerimiz bugünkü yazımızda Tunus işi selanik örgü yapımından bahsedeceğiz. Tunus işi selanik örgü nasıl yapılır video ile göstermeye çalıştık. El işi yapan hanımlardan gördüğümüz kadarıyla bu örgü tekniği ile çok güzel modeller yapılmaktadır. Tunus işi sevenler için Tunus işi patik modelleri paylaşmıştık.

Bebek Örgülerinde Tunus işi ve Selanik Örgü Kullanılabilir

Ayrıca bebek örgülerinde de bu örgü teknikleri kullanılabiliyor. Tunus işi bebek yelekleri buna bir örnektir. Hanımlar kendi çocukları için veya yakınlarının çocukları için örgüler yaparken bu teknikleri kullanabilirler. Ayrıca bunun dışında para kazanmak içinde örgüler yapan hanımlar var.

Tunus işi selanik örgü
Tunus işi selanik örgü

Tunus İşi ve Selanik Örgünün Birleşimi

Bugünkü konumuz tunus işi örgü modeli ve selanik örgü modeli olacak. Sizlere yeni örgü teknikleri öğretmek için yeni paylaşımlar yapıyoruz. Tunus işi örgü nasıl yapılır ? Selanik örgü nasıl yapılır ? Bu sorular son zamanlarda bize en sık sorulan sorulardan bir kaçı. Şimdi ikisinin birleşiminden bahsettik. Hep aynı modellerde örgü yapan hanımlar farklı örnekler arıyorlar. Yeni model öğrenip yapacakları örgülere farklılık katmak isteyenler bu örneği öğrenip tüm örgüleri bununla örebilirler.

Tunus örgü yapılışı ve tunus örgü modelleri ile ilgili yeni paylaşımlarımız olacaktır. Ayrıca selanik örgü modelleri paylaşımlarına da devam edeceğiz. Eğer daha önce görmediyseniz sitemizdeki diğer tunus işlerini aratıp nasıl yapıldıkları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Arkadaşımız bu iki örgünün birleşimini videolu halde anlatmış. Nasıl yapıldığını öğrenmek için kısa videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Tunus İşi Selanik Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Bir yorum

  1. reyhan kızılsakal 11 Aralık 2017

    ne için facebook sayfamızda yada mesıncırda paylaşamıyoruz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir