İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İki Şişle Çiçekli Patik Yapımı

İki şişle patik yapılışına renk katıyoruz. Şişlerle yapılan çiçekli patik modeli ile çok beğenilen bayan patiğinin yapım aşamalarına buradan ulaşabilirsiniz.

2 Şişle Yapılan 5 Şiş Görünümlü Patik Modeli paylaşımızda iki şişle yapılan model çok istenilmişti. İki Şiş İle Bayan Patik Modeli Yapılışı gibi sade model yerine çiçekli model tercih etmek isteyenlere çiçekli modeli yayınlıyoruz. Maviden Örgüler kanalında paylaşılan bu  örneği burada paylaştık.

Şiş İşi Çiçekli Patik
Şiş İşi Çiçekli Patik

Patik yapılışı kolay olan modeller daha çok tercih ediyorlar. En kolay model ile en güzel patiği yapmak isteyenler model arıyorlar. Çoğu zaman aradıkları modellerde zorlanıyorlar. Patiği yapamayıp yarıda bırakıyorlar. Çok gördüm patik yapmaya başlayıp da bitirmeden yarıda kesenleri. Ya modelleri tam anlayamıyorlar yada anlatımlar düzgün değil.

İki Şişle Çiçekli Patik
İki Şişle Çiçekli Patik

Patik modelleri sayfasında paylaştığımız anlatımlı modellerin hepsinin anlatımları tam ve güzel modeller. Yarıda bırakmadan tamamına kadar yapılışını öğrenebileceğiniz videolu örnekler paylaşıyoruz. Bu örnekler diğer sitelerde bulunan basit modellerden değil. Kolay ve güzel görünen şiş işi patiklerdir. Tabi aralarda tığ işiyle yapılan modeller de bulunuyor.

Çiçekli Bayan Patik
Çiçekli Bayan Patik

İki Şişle Çiçekli Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir