İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kilim Desenli Lif Modeli Yapılışı

Sade lif isteyenler kilim desenli lif modeli yapılışı ile nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? Basit anlatımıyla lifin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Desenli lif yapılışı arayanlara kilim desenli lifin yapımını paylaşıyoruz. Lif yapılışı arayan hanımlar için paylaştığımız bu örnek çok şirin. Ören hanım kanalında yayınlanmış olan kilim desenli lif modeli uzun lif olarak örülmüş. Modelin yapılışında pembe ve beyaz renk lif ipi tercih edilmiş. Tığ işiyle yapılan bu lif modelini yaparken sizlerde açık renk ipler kullanırsanız daha şirin gösterecektir.

Yeni lif yapmak isteyipte model arayanlara lif modelleri kategorisinde onlarca anlatımlı lif ve yüzlerce de örnek paylaşımında bulunduk. Yayınladığımız resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar ile modelleri siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırıyoruz. Eğer lif yapmak istiyorsanız yayınladığımız modellere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Başka hiç bir yerde bulamayacağınız örneklere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kilim Desenli Lif Modeli

Gel gelelim kilim desenli lif modelinin nasıl yapıldığına. Yayınlanmış olan 22 dakikalık video ile lifin yapım aşamaları anlatılmış. Videoyu aşağıya ekledik. Sizlerde izleyip aşamalarını öğrenin.

Kilim Desenli Lif Modeli Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir