İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kolay Bebek Yeleği Yapılışı Türkçe Videolu Anlatım

Bu yazımızda kolay bebek yeleği yapılışı türkçe videolu anlatımlı olarak paylaşılmıştır. Miniklere yelek yapmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Nako bebek yün ipleri ve 3 numara şiş ile yapılmaktadır. 70 ilmek atılarak örgüye başlanıyor. Ön 12+12, Kol 9+9, Arka 20, Pat 8 olacak şekilde ayarlayacağız. Yapılışını sizlere videolu olarak paylaştığımız için yazı olarak pek fazla detaya girmedik. Videoyu izledikten sonra zaten bu yeleğin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Son zamanlarda anlatımlı bebek yelekleri paylaşımlarına ağırlık vermiş durumdayız. Paylaşılan modeller çok fazla beğeni aldığından dolayı ziyaretçilerimiz yeni örnekler paylaşmamızı istiyor. Kimileri yazılı olan modelleri anlamadığından dolayı onlar için videolu yelek yapılışları paylaşmaya başladık. Bebek yelekleri kategorisinde paylaştığımız diğer anlatımlı yelek modellerine göz atabilirsiniz.

Örgü örmeyi biliyorsanız veya öğrenmek için merakınız varsa sitede paylaştığımız anlatımlı modeller ile çok güzel modeller yapabilirsiniz. Sizlere paylaştığımız videolu örnekler ile örgü öğrenmek daha zevkli hale gelecek. Sevil Örgü youtube kanalından almış olduğumuz bu yelek model için kanal sahiplerine teşekkürü borç biliriz. Onun sayesinde böyle bir yeleğin yapılışını öğrenecek olan yüzlerce arkadaş olacak.

Kolay Örgü Bebek Yeleği

Bebek Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım

3 Yorum

  1. Aynur Meral Aynur Meral 27 Ocak 2017

    Elinize sağlık çok güzel anlattınız örnek kurulduktan donra ön tarafta ne işlem yapılacağını anlamadım bir daha anlatır mısınız. İşkembe örneğini de anlatır mısınız

  2. Kevser kırmızı Kevser kırmızı 22 Ocak 2018

    Teşekkür ederim çok güzel anlattiniz ,yaptim bende harika oldu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir