İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Koltuk Yenileme Öncesi Sonrası

Eski koltukları yenilemeyi kim istemezki? Yapacağınız bir kaç değişik ile eski koltuklarınızı bodruma veya çöpe atmayıp tekrardan kullanabilirsiniz.

Geri dönüşüm projeleri kanalında Nefise hanımın yayınlamış olduğu harika bir geri dönüşüm projesini sizlerle paylaşmak istedim. Bu projenin amacı eski koltukları yenilemek. Bodrumda olan koltuklarını çıkararak yenileyip tekrar kullanan Nefise hanımın bu harika projesini sizler için el işi hobiler sitemizde yayınladık.

Döşemesini döşemeciye yaptıran Nefise hanım döşeme için 500 TL boya için 50 TL 3’lü takım döşemesi için toplam 1500 TL ödeme yapmış. Kendisi yapsaydı daha ucuza mal edebilirdi. Gelin şimdi Nefise hanımın ağından ipuçlarını öğrenelim;

Eski koltuğumun üstünü sadece rich ile boyadım önce boyayı 2 ölçü boya 1 ölçü suyla açtım ve astar niyetine onunla boyadım son hiç birşey katmadam boyayı direk boyadım eğer hoşunuza gitmezse 3 katıda vurun ve üzerine 3 kat rich vernik attım.

Koltuk Yenileme Öncesi

Koltuk Yenileme Sonrası

Bir yorum

  1. Türkan 5 Ocak 2018

    Merhaba öncelikle paylaşımlarınız için teşekkürler çok faydalı güzel şeyler paylaşmışsınız bir şey soracaktım koltuklarınızın kumaşını boyamışsınız rengi yıkanınca çıkmaz mı? Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir