İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuş Yuvası Örgü Modeli Yelek Örneği Yapılışı

Kuş yuvası örgü modeli şişler kullanılarak yapılan yelek örneği. Yelek yaparken örgüde kullanacağınız yeni bir model paylaşımında bulunduk.

Örgü yelek modelleri yapılışında kullanılan kuş yuvası örgü tekniğinin yapımında sıra. Sevda hanım kuş yuvası örgü tekniği ile yapılan mükemmel bir yeleği paylaşmış. Bu yelekte kullanılan örgü tekniğini Sevda hanım video ve sesli olarak bizlerle paylaşmış.

Bildiğiniz üzere yelek yapımında kullanılan bir çok örgü modeli bulunmaktadır. Daha önce yayınlamış olduğumuz onlarca yelek modeli bulunuyor. Önceden paylaşmadığımız bir örgü modelini daha burada paylaştık. Kuş yuvası diye adlandırılan örgü tekniği ile bayan yeleği yapabileceksiniz.

Kuş Yuvası Örgü Modeli

Bu örgü modellerini bayan yelekleri dışında bebek örgüleri ve kalın örgüler yaparken tercih edebilirsiniz. Örneğin bir bebek yeleği yaparken de kullanılabilir.

Örgü modelleri anlatımları ortalama 10 dakika ile 1 saat gibi aralıklarda verilmiştir. Videoların uzunluklarına göre modelin zorluğundan da anlayabilirsiniz. Bu model sadece 10 dakikada gösterilmiş olup yapılışı kolay bir modeldir.

Kuş Yuvası Örgü Modeli Bayan Yeleği Örneği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir