İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kutucuklu Tığ İşi Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Yelek örmek isteyen hanımlara tığ işi bayan yelek yapılışı anlatımı ile, Türkçe videolu olarak nasıl yapıldığını görebilir tığ işi yelekler yapabilirsiniz.

Tığ işi yapmayı bilen hanımlar için kutucuklu yelek örneği. Tığ işi yelekler yaparken zorlanıyorsanız yayınlayacağımız anlatımlı video sizlere yardımcı olacaktır.

Yelek yapılışı tam anne kanalı tarafından bizler için paylaşılmış. Videolu olduğundan dolayı yapılışında zorlanmayacaksanız ve çeyizlik yelekler yapabileceksiniz. Yelek örerken model arayışında olan hanımlar için kaçınılmaz bir modeldir.

Bayan yelek modelleri 2018 geçen günlerde yayınlamış olduğum en yeni yelek modelleri sayfasına da bakabilirsiniz. Orada da çok güzel örnekler bulunuyor.

Kutucuklu Yelek Modeli

Ama beni bu kadar model de kesmez diyorsanız bayan yelekleri sayfasında bulunan anlatımlı yeleklere göz atabilirsiniz.

Tığ işi yelek yapılışı şiş işine göre daha kolay ve basittir. Ayrıca tığ işi ile de çok güzel bayan yelekleri yapılmaktadır. Yani tığ işi ile güzel model çıkmaz diyenlere kesinlikle aldanmayın. Harika yelek örnekleri yapılıyor. Biz ara ara bu yelekleri paylaşmaya çalışıyoruz. Çok güzel modelleri kaçırmamak için takipte kalmanız yeterli olacaktır.

Tığ İşi Bayan Yelek Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir