İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Minikler İçin 40 Tane Takım Bebek Örgüleri

Kız ve erkek bebekler için yelekler, hırkalar, patikler, süveterler ve daha neler neler. Toplamda 40 adet mükemmel örgüleri inceleyiniz.

Bebekleri için örgüler ören hanımlar bu örgüleri daha önce gördünüz mü? Tamı tamına 40 tane örgü takımını bir araya toplayı burada yayınladık. Minikleriniz için yapacağınız bu bebek örgülerini herkes çok beğenecek. Ayrıca çocuklarınıza da bu örgüler çok yakışacak.

Bu örgüleri ne yazık ki herkes yapamıyor. Anlayan ve bilen hanımlar da çok güzel yapıyorlar. Alıntı olarak paylaştığımız bebek örgüleri arasında yelekler, hırkalar, patikler ve süveterler yer alıyor.

Kız bebek örgüleri ören anneler için pembe renkli şirin örgüler paylaştık. Erkek bebek örgüleri örmek isteyen anneler için de beyefendi örgülerine aşağıdaki arşivden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda paylaştığımız örgülerin bir çoğu şiş işi ile yapılsa da bazıları da tığ işi ile yapılıyor. Örgü örmeyi bilen hanımlar modellere bakarak çıkarıp yapabiliyorlar. Bilmeyenler zorlanabiliyor tabiki de. Fakat siz sitemizi eğer takip ederseniz bebek örgülerinde kullanılan örgü tekniklerini paylaştığımızı göreceksiniz.

Aşağıda merak ettiğiniz model olursa yorum yazarak yorumunuzu belirtebilirsiniz. Yelek modellerini özellikle çok beğeneceksiniz.

40 Tane Takım Bebek Örgüleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir