İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Burgulu Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Yapılışı

Yakadan başlamalı bebek yeleği yapılışı arayanlara burgulu örgü ile nasıl yapıldığını paylaştık. Şiş işi yakadan başlamalı bebek yelekleri yapabilirsiniz.

Bebeklere yelek yapmak isteyenler için örgü bebek yelekleri sayfasında onlarca anlatımlı model yayınladık. Ziyaretçilerimiz sitemizdeki anlatımlı modeller ile değişik modelde bebek yelekleri yapabiliyorlar. Kolay ve videolu anlatımlı paylaşılan yelekleri yaparken hiç zorlanmıyorlar. Sizlerde bebeğinize yelek yapmak istiyorsanız paylaştığımız anlatımlı bebek yeleklerine bir göz atın. Yakadan başlamalı bebek yeleği modeli ile de yelek yapabilirsiniz.

Malzemeler
2 adet Kartopu Baby One ip
3 numara şiş

blank

Yakadan Başlamalı Bebek Yeleği Yapılışı

Örgüye 74 ilmek ile başlıyoruz. Daha sonra önde ve arkada düz örgü örerek 3 sıra haroşa yapıyoruz. Tamamıda 5 sıra yapıyoruz ama 3 sıradan sonra ilmek yeri açılacak. Başlangıç ipliğim sol tarafta kalmalı. 4. sırada ise 1 tane ilik yeri açılacak. Bunun için başlangıçtaki ilk 2 ilmeği düz olarak örüyoruz. Sonraki 2 ilmeği ikisini birden düz olarak alıyoruz. Sonra 1 tane dolayıp düz olarak örmeye devam ediyoruz ve 5 sıraya tamamlıyoruz. Bundan sonraki kısımları aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Bebek Yeleği Yapılışı Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir