İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Plastik kasa ile bebek yatağı yapımı

Plastik kasa ile bebek yatağı yapımı size biraz garip gelebilir. Çok şık bebek yatağı yapabileceğinizi bu yazımızdan sonra öğrenmiş olacaksınız.

Geri dönüşüm projeleri grubunda Kadriye Çetin hanımın yeğeni için 40 mevlid-i ne yaptığı yatak grup üyeleri tarafından çok beğenildi. Açıkçası ilk gördüğümde bende hem şaşırdım hemde çok hoşuma gitti. Marketlerde bulunan sebze ve meyveler için plastik kasaları kullanarak çok güzel bir bebek yatağı elde edilmiş. Hem şaşırdım hemde hoşuma gitti bunu sizlerle paylaşmak istedim. Kadriye hanımdan izin alarak bu geri dönüşüm projesini sizlerle paylaşayım dedim. Sağolsun kendisi de bizi kırmayıp siteye eklememizde bir sakınca görmedi. Bu muhteşem geri dönüşüm projesini hadi beraber inceleyelim…

Öncelikle yatağın içerisini elyafla kaplı olduğunu bilmekte fayda var. Ayrıca yastığı da elyaftan. Daha 40’ı yeni çıkan bir bebeğe yapıldığı için tek kasa kullanılmış Daha büyük bebekler için 2 kasa kullanılarak yapılabilir.

Araları kesip elyaf la kapladım silikonla yapıştırdım kumaşı da silikonla yapıştırdım ama bazı yerleri iğneyle diktim içinin minderini makineyle dikip kenarına hazır dantel den diktim içini elyaf la doldurdum çiçeklerle ve boncuklarla süsledim.

Plastik Kasadan Bebek Yatağı

Plastik kasa ile bebek yatağı yapımı 1

Plastik kasa ile bebek yatağı yapımı 2

Plastik kasa ile bebek yatağı yapımı 3

Plastik kasa ile bebek yatağı yapımı 4

Plastik kasa ile bebek yatağı yapımı 5

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir