İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ponponlu bebek yelekleri ve bebek hırka modelleri yapılışı

Kız ve erkek bebeklere çok yakışan bu ponponlu bebek yeleği, bebekler ve çocuklar üzerinde çok ama çok güzel duruyor. Ayrıca uzun kollu bebek hırkası olarakta örebilirsiniz.

Hem hırka hemde yelek olarak örebileceğiniz bir örgü modeliyle karşınızdayız. Paylaşacağımız bu güzel tabiki de Gönül hanımın. Her modeli Gönül hanımdan öğreniyorum. Kendisi o k kadar açıklayıcı örgüler paylaşıyor ki başka örgülerden yapmak bile istemiyorum. Şimdiki paylaşılan model ise kız ve erkek bebekler için kullanılabilen ponponlu bebek yeleği modelidir.

Şişle örülen bebek örgüleri paylaşımımıza bununla devam ediyoruz. Ponponlu sevimli yelekler örmek istiyorsanız bu örnek tamda sizlere göre. Açıklayıcı video sayesinde yelek ve hırka yapımı için kullanıla örgü modelleri ve ilmek sayılarını öğrenebileceksiniz. Örgü örmeyi seven hanımlar Gönül hanımın bu yeleklerinden yapmak isterseniz videoyu izlemelisiniz.

Ponponlu Yelek Yapımı
Ponponlu Yelek Yapımı

 Bebek yelekleri örmek size zor mu geliyor? Yapmaya korkuyor musunuz? O halde kötü düşünmeyi aklınızdan çıkarın ve paylaştığımız anlatımlı örgülere bir göz atın. İstediğiniz her yeleği yapabileceğinize inanın. Yapmanız gereken şey videolu anlatımlı bebek örgülerini izlemek ve örmek istediğiniz bebek örgüsünün yapılışını öğrenmek.

Ponponlu Bebek Yeleği Yapılışı
Ponponlu Bebek Yeleği Yapılışı

Aşağıdaki video ile anlatılan ponponlu bebek yelek ve hırkasının yapım aşamalarını öğreneceksiniz. Şişlerinizi ve bebe yünlerinizi hazır edip öğrenmeye koyulabilirsiniz.

Ponponlu Bebek Yeleği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir