İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şaşkın Yelek Yapılışı

Bebekler için örgü şaşkın yelek yapılışı. Alize batik örgü ipi ile örülen minikler için rengarenk bir yelek yapılışı anlatımlı videosu ile birlikte.

Açıklamalı örgüler yardımlaşmalı grupta bir bayan arkadaşımızın paylaşmış olduğu yelek modeli gözüme çarptı. Yelek modelinin ismini merak edin soran arkadaş yorum yazanlar sayesinde ismini bulmuş. Tabi en az arkadaş kadar bende ismini merak ettim. Yorumlara göz atarken yeleğin şaşkın yelek isminde olduğunu farkettim.

Görünümü hoş olduğu için belki ziyaretçilerimizin de hoşuna gider diye nasıl yapıldığını araştırdım. Araştırmalarım sonucunda emelce örgüler kanalında videolu olarak şaşkın yelek yapılışı modeline denk geldim. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Şaşkın Yelek Modeli

Bebek yelekleri yapanlara farklı bir model paylaştığım için şuanda kendimi çok ama çok mutlu hissediyorum. Kolay bebek yeleği yapılışı istiyorsanız model size göre.

Şaşkın Yelek

Dileyenler bu modeli farklı yerlerde kullanabilirler. Mesela alt kısmı ile çok güzel bir çocuk eteği yapılabilir. Üst kısmı ilede bayan yeleği yapılabilir.

Şaşkın Yelek Yapılışı Videolu Anlatım

Bir yorum

  1. seher seher 30 Ekim 2017

    Merheba yelek modellerinizi videolu degilde yazıyla da anlatabilir misiniz. Çok güzel örnekler var ama anlatımları yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir