İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şiş İşi Dikişsiz Bebek Yeleği Yapımı

Tek parça yapılan bebek yeleği dikişsiz olarak örülüyor. Haroşa ve düz örgü ile örülen bebek yeleği modeli şiş ile yapılmaktadır.

Dikişsiz bebek yeleği yapmak isteyenlere harika bir model ile geldik. Modelde haroşa ve düz örgü kullanılmıştır. Yenidoğan bebekler için ve yetişkin bebekler için örülebilir.

Bebek yelekleri paylaşımımıza farkı bir örnek ile devam ediyoruz. Dikişsiz bebek yelek modelinden daha önce paylaşmamıştık. Düz örgü ve haroşa tekniği kullanılarak yapılan bu bebek yeleği dikişsiz olarak örülmüştür.

Kız veya erkek bebekleriniz için dikişsiz yelekten örebilirsiniz. Şiş işi ile yapılan yelekler daha şık ve şirin göründüğünden dolayı sizlere de şiş ile yelekler örmenizi tavsiye ederiz.

Dikişsiz Bebek Yeleği Yapımı

Örgü tube kanalında yayınlanmış olan videoda dikişsiz örgü yelek hakkında gerekli anlatım yapılmıştır. Böylelikle bu muhteşem yeleğin yapılışını öğrenip sizlerde tek parça örebileceksiniz.

Dikişsiz Bebek Yeleği

23 dakikada yelek örmeyi öğreneceksiniz. Hadi bakalım örmeye hep beraber başlayalım. Aklınıza takılanları lütfen sormaktan çekinmeyiniz.

Tek parça olarak başlanan bebek yeleği şişle yapılıyor. Teknik olarak haroşa ve düz örgü kullanılmıştır. Yenidoğana uygundur.

Dikişsiz Bebek Yeleği Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir