İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Bonbon Lif ve Bebek Battaniye Modeli Yapılışı

Tığ işi bonbon lif veya bebek battaniye modeli olarak kullanabileceğiniz şirin bir model. İster lif örün isterseniz, bebek battaniye modeli ikisine de çok yakışacak.

Çok amaçlı bir tığ işi örgü modeliyle karşınızdayız. Ören hanım kanalında yayınlanan bonbon adı verilen modelin lif yapımından bahsedilmiş. Ayrıca bebek battaniyesi olarak da kullanabileceğiniz şirin bir örgü modelidir. Tığ işi bilen hanımların kolay yapabileceği örnektir.

Tığ İşi Bonbon Lif ve Bebek Battaniye Modeli Yapılışı

Lif modelleri paylaşımlarımız o kadar fazla ki yeni tığ işi örnek paylaşımında zorlanıyoruz. Çünkü tığ işi modelleri daha önce paylaşmış oluyoruz. Aynı lif battaniye modellerini de tekrar tekrar paylaşarak sizleri sıkmak istemiyorum. Ondan dolayı yeni lif örneği bulana kadar model paylaşmıyorum. Şimdi karşılaştığım bu tığ işi örnek çok hoşuma gitti. Çok amaçlı olarak kullanılan lif ve bebek battaniye modeli yapılabilen bonbon tığ işi modelini burada sizinle paylaşıyorum.

Aşağıdaki videoda tığ işinin yapılışı hakkında tüm detaylara yer verilmiştir. Videoyu izledikten sonra bu güzel tığ işi modeli hakkındaki yorumlarınızı bizimle yaparsanız sevinirim.

Tığ İşi Bonbon Lif ve Bebek Battaniye Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir