İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tunus İşi Babet Tarzı Patik Yapımı

Tunus işi seven hanımlar için babet tarzı patik yapılışı paylaştık. Tunus işi patikleri seviyorsanız ve yapmak istiyorsanız bu modele göz atabilirsiniz.

Ülkemizde Tunus işi örgüyü tercih edenlerin sayısı oldukça fazla. Tunus işi örgü tekniği ile patikler, hırkalar, yelekler, bereler ve atkılar yapılabiliyor. Tunus işi patik modelleri ve yapılışı yazımızda birbirinden güzel Tunus işi patik modelleri ve anlatımlı olarak bir modelin yapılışını paylaşmıştık.

Sizde eğer bu yazıya girdiyseniz Tunus işi örgüler ilginizi çekiyor demektir. Tunus İşi Bebek Battaniyeleri ve Tunus İşi Örgü Bebek Yelekleri yazılarımızda ilginizi çekebilir.

Türkçe anlatımlı olarak örgü modelimizi yapılışına dair gerekli olan bilgileri anlatarak uygulamı şekilde yaptık ve huzurlarınıza sunduk sayın arkadaşlar. Aşağıda paylaşmış olduğumuz videolu Tunus işi babet patik yapılışı bayanların örgü dünyası kanalına aittir. Yapan arkadaşın ellerine sağlık. Aşağıdaki videoyu izlerken sizde Tunus işi babet patik yapımını öğrenebilirsiniz. Boş vaktiniz olduğu zaman babet patiğin yapılışını öğrenebilir sizler de yapabilirsiniz. Gelin şimdi aşağıdaki videoyu izleyip bu muhteşem patiğin nasıl yapıldığını öğrenelim.

blank

Tunus İşi Babet Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir