Yeni Başlayanlara Anlatımlı Bebek Yeleği Tarifi

Yeni Başlayanlara Anlatımlı Bebek Yeleği Tarifi

Yeni başlayanlar için anlatımlı örgü bebek yeleği tarifi ve sayıları sitemizde. Bebek yeleği yapmak istiyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Örgü bebek yeleği yapmak isteyen hanımlar için çok güzel bir modelin tarifini sitemizde yayınladık. elaydi_knitting sayfasında paylaşılan bu harika örneği sizlerle paylaşmak istedik. Eğer sitemizi sık sık ziyaret ediyorsanız bilirsiniz daha önce yayınladığımız anlatımlı bebek yeleklerini. Bazen resimli anlatımlı bazende videolu anlatımlı olarak paylaştığımız yelek modelleri ile ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Şimdi yayınladığımız bebek yeleği modeli de erkek bebekler içindir. Erkek bebekler için sayıları ayrıntılı olarak resimlerin üzerinde yer alıyor. Örgücü bayanların rahatlıkla yapabileceği, bilmeyenlerin ise sayılarına göz atarak nasıl yapıldığı öğrenebilecekleri bir modeldir. Şimdi bu yeleğin nasıl yapıldığına biz göz atalım.

Anlatımlı Bebek Yeleği Tarifi ve Sayıları

Anlatımlı Bebek Yeleği Tarifi 1

Nako lüks minnoş kulandım, 3 veya 3 buçuk numara şiş le örebilirsiniz.. 1 Yaş İçin.

Anlatımlı Bebek Yeleği Tarifi 2

Yelegimizin roba’sındayız.. devam edelim.

Anlatımlı Bebek Yeleği Tarifi 3

Biraz karışık görünebilir yazılar ama ancak bu şekil sığdırabildim sayıları. Şimdiden yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Anlatımlı Bebek Yeleği Tarifi 4

Roba da kesimleri unutmayayım.

Anlatımlı Bebek Yeleği Tarifi 5

Buda bitmiş hali yeleğimizin. Ben küçüğünü anlatım size. Diğeri büyük olanı bıdaki kış aylarında giymesi için torunuma ördüm. Güle güle giysin paşam..2 yaş /2 buçuk yaş arası giymesi için.. arka 92 önler 54 başladım, Boylarında roba altı 6 sıra roba üstü 6 sıra fazla ördüm, bu kadar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hazel dedi ki:

    Ellerinize ve emeğinize sağlık çok güzel olmuş ipinizin markasını söylüyebilimisiniz şimdiden çok teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ
111 Sorgu Yapıldı. 0,234 Saniyede Oluşturuldu.