İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Bebek Patik Modelleri 2018

Tığ ve şiş ile örülen yeni bebek patik modelleri 2018 yılına hazır. Minnoşların küçücük ayakları için en güzel örgü patikleri buradan inceleyebilirsiniz.

Bebek anneleri özellikle 1 yaş üstü bebekler için örgüler örerler. Bu örgüler arasında patiklerde yer alıyor. Tığ ve şiş işi ile yapılan birbirinden güzel patikler minnoşların ayaklarında çok cici duruyor. Ayakları yeni yere basan minikler için anneleri örgü patikler yapıyorlar. Anneleri derken babaanneleri de unutmayalım. Çünkü onlarda torunları için örgüler yapıyorlar. Benimde babaannem çok örgü örerdi. Ah ah ne günlerdi!

Yeni Moda Bebek Patik Modelleri

Kışlık bebek patikleri

Kız ve erkekler için bir çok örgü bebek patik modelleri bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda desenli patikler ilgi görüyor. Hayvan desenli, oyuncak desenli ve çiçekler ile süslenmiş patiklere hanımlar daha çok ilgi duyuyorlar. Biz zaman zaman bebek patikleri sayfasında anlatımlı patiklere yer veriyoruz. Bebeği için yeni patik modeli arayan hanımlar anlatımlı örneklere bakıp videoları izleyerek patik yapılışlarını öğreniyorlar.

Bu kışın evde boş boş oturmak istemiyorum ve birşeyler örmek istiyorum diyenler için örgü anlatımları paylaşacağız. Bu örgüler arasında bebek patik örnekleride bulunacak. Gerek tığ gerekse şiş işi bebek patiklerinin anlatımlarına elimizden geldiği kadar yer vereceğiz.

Aşağıda bebek patik resimleri paylaştık. Örnek arıyorsanız bu modellere göz atıp hangi patiği örmeye başlayacağınıza karar verebilirsiniz. En çok beğendiğiniz modeli de yorum yazarak belirtmenizi rica ediyorum. Böylelikle çok beğenilen modelin yapılışını paylaşabilirim.

Bebek Patik Modelleri 2018

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir