İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Moda Fıstıklı Yelek Örneği Modeli Yapılışı

Tığ işi fıstıklı yelek yapılışı. Yeni moda bayan yelekleri arasında olan tığ ile fıstıklı yelek yapılışı videolu ve resimli anlatımlı bu yazımızda!

Facebook örgü sayfalarında gezerken bir yelek modeli ile karşılaştım. Biraz araştırayım derken yelek modelinin adının fıstıklı yelek olduğunu öğrendim. Bu yelek modelini binlerce kişi beğenmişti paylaşmıştı ve yorumlamıştı. Satın almak isteyenler, yapılışını öğrenmek isteyenler yüzlerce yorum yazmıştı.

Fıstıklı Yelek Yapılışı

Biraz daha araştırdıktan sonra yapılışının resimlerine ve videosuna ulaştım. Yelek modeli tığ ile yapılıyor. Tığ ie yapılışı resimli olarak aşağıda.

Fıstıklı Yelekler
Fıstıklı Yelekler

Emelce örgüler kanalında ise fıstıklı yelek modelinin yapılışı videolu olarak yayınlanmış. Emel hanım 37 dakikada fıstıklı yelek modeli hakkında bilgiler vermiş.

Örgü Fıstıklı Yelek
Örgü Fıstıklı Yelek

Fıstıklı yelek yapmak isteyenler için daha önceki paylaşımımız olan Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Bayan Yelek Modeli ilginizi çekebilir.

Tığ işi ve şiş işi yelekler yapmak isterseniz eğer yelek modelleri sayfasına bakın. Kolay yelek modelleri kısa kısa anlatımlar ile el işi hobiler sitesinde sürekli yayınlanıyor. Hadi bakalım bu yelek modelini kimler beğenecek.

Fıstıklı Yelek Örneği Modeli Yapılışı

2 Yorum

  1. Sebahat 6 Mart 2018

    Süpürgeli yelek modeli hangi ipten örülmüş bilgi ala bilirmiyi.

  2. Sebahat 6 Mart 2018

    Süpürgeli yelek modeli hangi ipten örülmüş bilgi alabilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir