İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Bayan Yelek Modeli

Bayan yelekleri, şal ve bebek örgülerde kullanabileceğiniz fıstıklı baklava dilimi örgü modelinin yapılışını sitemizde yayınladık.

Alize Angora Gold ve 3.5 numara şiş kullanılarak yapılmıştır. Daha az delikli olmasını istiyorsanız 2.5 numara veya 3 numara şiş kullanabilirsiniz. Örneğin motifleri 10 ilmek ve 16 sıradan oluşuyor.

Yelek yapacağınız zaman farklı bir örgü tekniği mi kullanmak istiyorsunuz? O halde fıstıklı baklava dilimi örgü modelini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu örgü tekniği ile örgü şallar ve bebek örgüleri de yapabilirsiniz. Anlatımını videolu olarak paylaştığımız bu örgü tekniği ile harikalar örebilirsiniz. Yaklaşık olarak 23 dakikalık videoda örgü tekniği ayrıntılı bir biçimde yer alıyor.

blank

Sitemizde paylaştığımız örgü yelek modelleri kategorisinde bir çok örgü tekniği ile yapılan bayan yelekleri bulunuyor. Bu teknikler ile farklı farklı yelekler örebilirsiniz. Örgüye yeni başladıysanız örgü tekniklerini öğrendikten sonra yapacağınız örgülerde zorlanmazsınız. Önce örgü tekniklerini öğrenip daha sonra da yelek, şal, hırka ve kazaklar yapabilirsiniz. Şimdi çay veya kahvenizi alıp aşağıdaki videoyu izleyerek fıstıklı baklava dilimi modelinin yapılışını öğrenin.

Fıstıklı Baklava Dilimi Örgüler

Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Modeli

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir