İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

12 Dakikada İğne Oyası Sıralı Pır Pır Modeli Açıklamalı Yapılışı

İğne oyası ile pır pır oyası yapmak isteyenler 12 dakikada yapılışını öğrenecekler. Yeni kolay oya modelleri artık kısaca öğrenilebiliyor.

Sıralı iğne oyaları tülbentlerde en çok kullanılan model. İki farklı renk iple yapılan pır pır iğne oyası modeli de son zamanlarda kullanılmaya başlayan yeni model. 12 dakikada iğne oyası yapılışı mı öğrenilir demeyin. Yayınladığımız 12 dakikalık videoda sıralı iğne oyası yapımını öğreneceksiniz.

İğne oyası anlatımlarına kısa kısa videolar ile devam etmekteyiz. Pır pır oyaları en çok beğenilen iğne oyası modellerindendir. Bizde Marifetli Eller kanalında yayınlanan 12 dakikalık kısa video ile bu oyanın yapımını sizlere öğretmek istedik.

İğne oyası pır pır

Aşağıda videoda kullanılan beyaz ve turkuaz oya ipleri oyayı çok güzel göstermiş. Tülbent kenarında çok şirin görünen pır pır oyası çeyizlik tülbentlerde de kullanılabilir.

Aşağıdaki Marifetli Ellerin 12 dakikalık videosunda iğne oyası yapılışı bulunuyor. Videoyu başlatıp baştan sona kadar izleyerek yapımını öğrenebilirsiniz.

İğne Oyası Sıralı Pır Pır Modeli Anlatımlı Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir