İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

168+ Çok Beğenilen İğne Oyası Çiçek Modelleri

Birbirinden şık iğne oyası çiçek modelleri örnekleri. İğne oyasından yapılmış çiçek motifleri örneklerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

Bir zarafetin sembolü olan ve çeşitlilik arz eden iğne oyaları, örtü kenarlarından, çeşitli aksesuarlara, takılardan, havlu kenarlarına, namaz başörtülerinden, süslemeli keçe çantalarına, tepsi örtüsünden, havlu süslemeye, bileklikten, yakaya varıncaya kadar hanımların tamamen kendi hayal güçlerinden hareketle ortaya koymuş oldukları bir emeğin ürünüdür diyebiliriz. Bazı bayanlar fotoğraf albümlerini bile iğne oyası desenlerinden inşa etmiştir. Bu yaratıcılık, bu hayal gücü gerçekten görülmeye değerdir. Bazı bayanlar telefon kılıflarını bile iğne oyası ile süslemiştir. Örgülü otantik kolyeden tutun da, tepsi örtüsüne kadar çok büyük çeşitliliğin söz konusu olduğu iğne oyalarında en çok çiçek motifleri tercih edilmektedir.

Ülkemizde daha çok çiçek motiflerinin yer aldığı iğne oyaları bulunmaktadır. Ancak çiçek çeşitlerinde ise farklılık söz konusudur. Kimi zaman yaprak ve ağaçlarında yer aldığı en güzel iğne oyası çiçek örnekleriile karşınızdayız. Havlu kenarlarında olsun, tülbent kenarlarında ve sehpa örtülerinde olsun bayanlar daha çok çiçek desenlerini tercih etmektedir. Çiçek desenleri görüntü açısından iğne oyalarına da son derece yakışmaktadır. Kumaşın rengine ve desenine göre içerisinde var olan bir ya da birkaç renkten alınarak ona göre çeşitli çiçek desenleri ortaya çıkarılmaktadır. Oldukça şık olan iğne oyaları görenlerin de beğenisine sunulmaktadır. Pembe bir havlunuz varsa pembe ile beyazın uyumu, düz beyaz bir havluya yeşil renkten yapılan iğne oyası da son derece şık olmaktadır. İğne oyasından yapılmış tepsi örtüsü de çok güzel durmaktadır.

Görenlerin bir kez daha bakmak isteyecekleri en güzel iğne oyası çiçek desenleri ile karşınızdayız. Sitemizin resim galerisinden en güzel ve en yeni desenleri inceleyebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Надежда 3 Aralık 2018

    Очень красивые изделия, тонкая работа! Супер!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir