2018 Tığ Oyaları 112 Adet En Güzel Modeller

2018 Tığ Oyaları 112 Adet En Güzel Modeller

2018 Tığ oyaları, yazma ve tülbent kenarları için tığ oyası modelleri, 112 tane hepsi birbirinden güzel tığ oyaları bu arşivimizde yer alıyor.

Tığ oyaları da kenar oyası olarak kullanılmaktadır. Başörtü kenarları gibi bir çok alanda da kullanılmaktadır. Havlular, yazmalar, seccadeler, takılar gibi bir çok yerde kullanılan tığ oyası modelleri bulunuyor. Tığ ile çeşit çeşit oyalar yapılmaktadır. Her yazmaya uygun bir oya modeli mutlaka bulunuyor.

Yayınladığımız resimler ile oya örnekleri arayan hanımlara yardımcı olmak istiyoruz. Yayınladığımız oyalara bakarak yazma veya havluları için yapacakları oyalarda fikir sahibi oluyorlar. Oya modelleri kategorisinde bir çok oya modeli paylaştık. Şimdiye kadar paylaştığımız yüzlerce model arasından beğendiğiniz model mutlaka çıkacaktır.

Gençlere çeyizlikler hazırlanırken iğne oyası ile yapılan el işleri yanında tığ oyası ile yapılan el işleri de yapılmaktadır. Hobiler sitesi olarak tığ oyası arşivleri paylaşıyoruz. Çoğu zaman anlatımlı modellere de yer veriyoruz. Tığ İşi Yazma Kenarı Oyaları yazımızda 40 tane model paylaşımında bulunmuştuk. Bu yazımızda ise tamı tamına 112 adet modeli paylaştık.

Aşağıda paylaştığımız oyaları inceleyerek sizlerde havlu ve yazmanıza yapacağınız oya modeli için önceden fikir yürütebilirsiniz. Çiçekli tığ oyaları, boncuklu tığ oyaları, tek renk oyalar, tek sıra oyalar, kalem ile yapılan oyalar ve daha fazlası aşağıdaki 2018 tığ oyaları arşivinde yer alıyor. 2018 tığ oyası modelleri geçen yıla göre daha canlı renkleri barındırıyor.

Tığ oyası modelleri arasından benim en çok sevdiğim model boncuklu oyalar. Boncuklu tığ oyaları ile çok şirin yazmalar ve yemeniler yapılıyor. Bu yazma ve yemeniler de çeyiz bohçalarının bir parçasıdır.  Kenar oyaları için tercih edilen tığ oyalarını aşağıda yayınlamış olduğumuz resimlerden inceleyebilirsiniz. Bakalım paylaştığımız tığ oyası modellerini beğenecek misimiz.

2018 Tığ Oyaları

Yeni Tığ Oyası Örnekleri

Yemeni Kenarı İçin Tığ Oyaları

Yazma Kenarı Tığ Oyaları

Yazma Kenarı İçin Basit Tığ Oyaları

Tığ Oyası Tülbent Kenarları

Tığ Oyası İle Yapılan Tülbent Kenarları

Değişik Tığ Oyaları

En Kolay Tığ Oyaları

Kolay Tığ Oyası Modelleri

Sponsorlu BağlantılarRengarenk Tığ Oyaları

Tığ İşi Kenar Oyası Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Çeyizlik Tığ Oyası Örnekleri

Basit Tığ Oyası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
118 Sorgu Yapıldı. 0,226 Saniyede Oluşturuldu.