İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2019’un En Popüler Çiçekli Motifli Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Dantel kenarlarını süslemek için boncuklu iğne oyaları tercih edin. Bu yazımızda birbirinden güzel boncuklu iğne oyası modelleri yer almaktadır.

El işi kenarlarını boncuklu iğne oyaları ile süsleyebilirsiniz. Boncuklarla süslenmiş olan oyalar ile el işleri harika görünecektir. Boncuklu oyaları çoğu bayan el işlerinde tercih etmektedir. Sizlerde birbirinden güzel el işlerinizde boncuklar kullanabilir ve daha kaliteli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Boncuklu iğne oyası örnekleri

Örneğin havlu dantellerini süslerken boncuklu iğne oyalarını tercih edebilirsiniz. Boncuklar ile süslenmiş olan oyalar havlu kenarlarında çok şık duracaktır. Çeşit çeşit boncuklar kullanarak ve iğne oyasıyla işleyerek havlu kenarı dantellerini süsleyebilirsiniz. Bunun yanında yazmalarda da boncuklu iğne oyalarını tercih edebilirsiniz. Genellikle küçük boncukları kullanarak yazma kenarlarına işlemeler yapılabilir.

Boncuklu yeni iğne oyaları

Paylaştığımız boncuklu oyalar piyasada bulunan oyaların %10 u bile etmiyor. O kadar çok oya modeli var ki hepsini paylaşmamız mümkün olmaz. Genellikle yeni yapılan, göze hoş görünen ve en çok beğenilen oya modellerine yer veriyoruz. İğne oyaları sayfasında bu oyaların anlatımlarını da paylaşıyoruz. Bir çok modelin yapımına, detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kolay iğne işi boncuklu oyalar

Yazmalar, tülbentler ve namaz başörtüsü kenarları iğne oyası ile yapılan boncuklu oyalar ile daha şık görünüyor. Özellikle tek renk tülbentlerin kenarlarında çok şık duran boncuklu iğne oyaları en çok yapılanlardandır. Hem yukarıdaki hemde aşağıdaki boncuklu oyaları inceleyip hangisini yapacağınıza karar verin. Modelini bilmediğiniz olursa yorumlardan bize sorarak cevap alabilirsiniz.

Yeni Boncuklu İğne Oyaları

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir