İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

40+ Tığ İşi Yazma Kenarı Oyaları En Güzel Modeller

Tığ işi ile yapılan yazma kenarı oyaları arasından seçmiş olduğumuz 40 adet en güzel modelleri paylaştık. Bu kenar oyalarını çok beğeneceksiniz.

Yazma kenarlarını tığ ile süslemek isteyenler için paylaşmış olduğumuz bu yazıda 40 tane hepsi birbirinden güzel oya yer alıyor. Oyaların hepsi tığ işi ile yapılmaktadır. Tığ kullanmayı bilen hanımlar bu oyaları rahatlıkla yapabilir. Yeni oya örneği arayanlar için paylaşmış olduğumuz bu yazıda 40 tane hepsi birbirinden farklı oya modelleri yer alıyor. Sizlerde yapacağınız yazma kenarları için oya modeli arıyorsanız bu modeller arasından seçebilirsiniz.

Yazma kenarları süslemek için en çok kullanılan oyalar arasında tığ oyaları da yer alıyor. Sitemizde her ne kadar iğne oyaları paylaşımlarına ağırlık versek de tığ oyaları için sitemizi ziyaret edenlerin sayısı pek de az değil. Oya modelleri kategorisinde onlarca tığ oyası modelinin yapılışını yayınlamıştık. Bu oyaların nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız oya modelleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Çeyiz bohçalarına koymak için, kendiniz için veya eşiniz dostunuz için tığ oyası yazmalar yapabilirsiniz. Paylaştığımız tığ işi yazma kenarı oyaları arasından en çok beğendiğiniz modeli yazmanıza uygulayıp tamamlayabilirsiniz. Şimdi aşağıdaki 40 adet oya örneğini tek tek incelemenizi öneriyoruz.

Tığ İşi Yazma Kenarı Oyaları

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir