İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

5 Adımda Fiyonklu Tülbent Oyası Yapılışı

İğne oyasıyla yapılan fiyonklu tülbent oyası yapılışını 5 adımda öğreneceksiniz. Kolay iğne oyaları arıyorsanız bu modeli kaçırmayınız.

Kolay iğne oyası modeli ve şık bir örnek arıyorsanız paylaştığımız oya tamda size göre. İğne ile yapılan fiyonklu oyalar çok seviliyor. Bu örnekte fiyonklu bir modeldir. Tülbent kenarı için yapılan fiyonklu örnek iğne oyasıyla kolaylıkla yapılabilen bir örnektir.

Mervenin İğne Oyaları sayfasından aldığımız bir modeldir. Daha önce de Çiçek ve fiyonklu yazma oyası yapılışı bu modeli paylaşmıştık. Çok net bir şekilde bir kaç adımda iğne oyalarının yapılışlarını paylaşan Merve Hanımın modelleri çok güzel.

Çeyizlik iğne oyaları hazırlıklarında model bulmakta zorlananlar ve kolay model arayanlar için bir çok anlatımlı örnek paylaşmıştık. Bu örnekler ile iğne oyası yapımı öğrenen yüzlerce kişi bulunuyor. Gerek resimli gerekse de videolu paylaştığımız anlatımlı oyalar ile yeni örnekler öğrenen hanımlara gün geçmeden yeni model paylaşıyoruz. Hal böyle olunca da model bulmakta zorlanmaya başlıyoruz. Paylaşmamış olduğumuz modeli bulmak zor. Öyle her önümüze gelen modeli paylaşmamamıza rağmen şuanda sitede yüzlerce anlatımlı oya modeli bulunuyor diyebilirim.

Şimdi gelelim fiyonklu tülbent oyasının yapılışına. Aşağıdaki kolaj resminde 5 adımda iğne oyasının yapılış aşamaları gösterilmiştir. Yine de anlamadığınız yer olursa sorabilirsiniz.

Fiyonklu Tülbent Oyası Yapılışı

Fiyonklu Tülbent Oyası Yapılışı
Fiyonklu Tülbent Oyası Yapılışı
Fiyonklu Tülbent Oyası Yapımı
Fiyonklu Tülbent Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir