İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Açıklamalı İki Kanatlı İğne Oyası Çiçek Yazma Modeli

Sevgili hanımlar merhaba bu yazımızda sizlere iğne oyası ile yapılan iki kanatlı çiçek oyası ile yazma modelinin yapılışını paylaşıyoruz. Anlatımını paylaşmış olduğumuz iki kanatlı çiçek oyası modeli  yazma kenarlarında çok şık duran bir model. Yapacağınız tüm desenlerdeki yazmaların kenarlarında bile çok güzel duracak olan bu oyanın yapımını sizlerde öğrenin.

Çiçekli oya örnekleri daha çok beğenilmiştir. İnsanların ruhunu rahatlattığından dolayı sanırım daha çok tercih ediliyor. Bu iğne oyasından yapılan çiçekler ile yazma ve tülbentler çok şık görünüyorlar.Ayrıca namaz başörtüsü oyaları için de iğne oyası ile çiçek oyaları yapılıyor.

Bizde el işi hobiler sitesi olarak çiçekli oya modelleri anlatımları paylaşarak yeni modeller öğrenmenizi sağlıyoruz. Öncelerden paylaştığımız iğne oyaları paylaşımlarımıza da bakabilirsiniz.

İki Kanatlı Çiçek Modeli İle Yazma Kenarı Yapılışı

İğne oyası İki Taraflı Çiçek Modeli ile Yazma

İğne oyası İki Taraflı Çiçek Örneği

İğne oyası İki Taraflı Çiçek Modeli

Resimlerde aşama aşama iğne oyasının ve kanatlarının nasıl yapıldığı gösterilmiştir. Bu oya örneğini çeyizlik yazmalarda, gelin tülbentlerinde ve namaz başörtülerinde yapabilirsiniz.

Yapacağınız tüm yazmalara yakışacak olan iki kanatlı oya örneğinin yapım aşamalarındanda görüldüğü gibi kolay bir modeldir. Daha önce bir kaç defa eline iğne almış olan bayanlar bile kolayca yapabilirler. Acemilerin dahi sitemizdeki anlatımlı oya modelleri ile örnekler çıkarabildiklerini biliyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir