İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ağır iğne oyası havlu kenarı dantelleri

Yapılışı zor fakat diğer modellere göre daha güzel ve şık görünen ağır iğne oyası havlu kenarı dantelleri ile sizlere havlular paylaşmaya devam ediyoruz.

Ağır iğne oyası havlular derken bu modellerin yapılışlarının zor olduklarını anlatmaya çalışıyoruz. Yani ağır iğne oyaları derken zor iğne oyaları demek istedik. İğne oyaları zor oldukları zaman çok fazla uğraştırır. Çok fazla uğraştığınız model de basit modellerden daha güzel ve şık görünür. Bunun içindir ki ağır iğne oyaları diğer modellere göre daha çok beğenilmektedir. Sizler için hepsi birbirinden güzel olan ağır iğne oyası havlu kenarı dantelleri paylaştık.

Çeyiz bohçalarında ağır iğne oyası havlular bulundurmak isterseniz aşağıdaki modellerden tercih edebilirsiniz. Şık görünüme sahip olan havluları ister el havlusu, ister yüz havlusu ve ister mutfak havlusu olarak yapıp kullanabilirsiniz. Oyaları istediğiniz boyuttaki havlu kenarına uygulayabilirsiniz.

Ağır iğne oyaları yapmayı deneyin

Her zaman kolay ve basit oyalar yapmaktan kaçının. Ağır iğne oyaları yaparak kendinizi geliştirin. Ağır oyaların yapılışı belki sizlere zor gelebilir fakat yapmış olduğunuzun modelin sonunda emeğinize değdiğini göreceksiniz. Çünkü ne kadar çok uğraşırsanız o kadar şık bir model ortaya koyabilirsiniz.

Ağır iğne oyası havlu kenarları

Ağır çeyizlik havlu

Ağır havlu danteli

Ağır iğne oyası dantel

Ağır iğne oyası havlu danteli

Ağır iğne oyası havlu kenarı

İğne oyası boncuklu havlu kenarı danteli

Yeni havlu kenarı dantel örneği

Yeni Modeller İçin Havlu Kenarları Kategorisini Ziyaret Ediniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir