İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anlatımı istenen yeni iğne oyası modeli

Anlatımı istenen yeni iğne oyası modeli Gül’ün İğnesinden Dökülenler sayesinde bizlerle. Bu oyanın yapımını sizlerde sitemizden öğrenebilirsiniz.

Gül’ün İğnesinden Dökülenler kanalında yayınlanan ve ziyaretçiler tarafından anlatımı istenen iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Yapımı basit ve görünümü çok hoş olan bu iğne oyasının yapım aşamalarını sizlerde sitemizden öğrenebilirsiniz. Gülsün Aydın hanımın sayfasında yayınlamış olduğu ve sayfadaki ziyaretçileri tarafından yapım aşamaları istenmiş olan bu modeli umarım Hobi Sayfası ziyaretçiler de beğenir.

Hobiler sitemizin en çok paylaşımları iğne oyaları üzerinedir. Neden iğne oyası paylaşımları çok fazla diye soruyorsanız, çünkü ziyaretçilerimiz iğne oyası fazla paylaşmamızı istiyorlar. Paylaştığımız anlatımlı iğne oyaları baka hiç bir yerde bulamayacağınız modellerden oluşuyor.

Yine muhteşem bir iğne oyası örneği ile anlatımlı oyalar paylaşımına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Aşağıda yapım aşamalarını yayınlamış olduğumuz iğne oyası modeli ile yazmalarınız daha şirin ve hoş görünecek. Çeyizlik yazma yapacaksanız ve iğne oyası modeli arıyorsanız eğer bu oya örneğini tercih edebilirsiniz. Gelelim şimdi anlatımı istenen iğne oyasının nasıl yapıldığına.

Anlatımı İstenen Oya Modeli Yapım Aşamaları

 
Anlatımı istenen iğne oyası modeli 1

Anlatımı istenen iğne oyası modeli 2

Anlatımı istenen iğne oyası modeli 3

Anlatımı istenen iğne oyası modeli 4

Anlatımı istenen iğne oyası modeli 5

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir