İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boncuklu Fiyonk Oyası Yapılışı

Çok sevilen boncuklu fiyonk modelinin aşama aşama anlatımı. İğne oyası ile yapılan boncuklu fiyonk oyası ile yazmaları süslemek istemez misiniz?

İğne oyaları anlatımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. İğne oyası modelleri paylaşımlarımızla iğne oyası eğitimlerimize devam ediyoruz. Paylaşmış olduğumuz anlatımlı oyalar yazma kenarları veya tülbent kenarları için uygulanabilir.

Çeyizlik hazırlayan her genç kız veya genç kız annesi iğne oyaları yapmaya başlıyorlar. Veya iğne oyaları satın alarak çeyiz bohçaları için yazma ve tülbentler hazırlıyorlar. Bu yazma ve tülbent oyaları için farklı oya arayışında olanlar için çeşit çeşit modeller paylaşımları yapıyoruz.

Eğer sizde daha farklı modellerin yapımlarını öğrenip yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. En büyük iğne oyası arşivine sahip olan internet sitemizde beğeneceğiniz modeller mutlaka çıkacaktır. Yüzlerce model arasından yazmanız ve tülbentiniz için modeller olacak.

Eğer oya yapılışları ile yeni modellerin nasıl yapıldıklarını öğrenmek istiyorsanız oya modelleri kategorisinde bulunan modellerimize göz atabilirsiniz. Tığ ve iğne ile yapılan oyaların aşama aşama ve videolu anlatımları bulunuyor.

Merve’nin iğne oyaları sayfasında paylaşılan boncuklu fiyonk oyası adlı çalışmayı burada yayınlıyoruz. İlk resimde aşama aşama olarak oyanın yapılışı gösterilmiştir. İkinci resimde ise yazma kenarına uygulanmış halini göreceksiniz. Yazma kenarında nasıl durduğunu gördükten sonra eğer beğenirseniz siz de yapmaya hemen koyulabilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Fiyonk Yapılışı

blank

Boncuklu fiyonk oyası modeli
Boncuklu fiyonk oyası modeli

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir