İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlerin Gözdesi 4 Halkalı Renkli İğne Oyası Modeli Yapılışı

Ayşe’nin iğne oyaları paylaşımında bugünkü modelimiz 4 halkalı iğne oyası modeli. Halkalardan olan iğne oyasının yapılışı videolu olarak buradadır.

Uzun süredir Ayşe hanımın iğne oyalarına sitemizde yer veriyoruz. Ayşe hanımdan izin alarak yayınlamış olduğu videoları sitemizde paylaşıyoruz. Böylelikle hem videoların izlenme sayısı artınca kendisine de fayda sağlıyor. Sitemizi ziyaret edenlerde videoları izleyince iğne oyaları hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

Bugünkü anlatımlı iğne oyası modelimiz 4 halkalı oyadan oluşuyor. Her bir oyada 4 tane halka kullanılıyor. Ayşe hanım sarı ve kırmızı halkalar yaparak tülbent kenarına dikmiş. Siz tabi kendi zevkinize göre renkleri tercih edip halkaları da ona göre yapabilirsiniz.

4 Halkalı İğne Oyası

İğne oyası modelleri paylaşımlarımız devam edecektir. Ayşe hanımında kanalında yayınladığı anlatımlı oyalara yer vermeye devam edeceğiz. Halkalı iğne oyası modelini 14 dakikada sesli anlatım olarak göstermiştir. Videoyu aşağıdan başlatarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Halkalı İğne Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir