İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlik Çiçekli Yapraklı Zarif İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapılışı

Zarif iğne oyası modelleri isteyenler buraya. Zarif iğne oyası yazma kenarı yapımı ile yine harika bir yazma oyasının anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.

Evet sevgili hanımlar öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz için el işi hobiler ailesi olarak hepinize teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki sitemize hem iğne oyası bilenler hemde iğne oyası öğrenmek isteyenler giriyor. Bizler hem bilenler için hemde öğrenmek isteyenler için iğne oyası modelleri paylaşımlarında bulunuyoruz. Birbirinden güzel zarif iğne oyası modellerinin anlatımlarını paylaşıyoruz. Başka bir sitede bulamayacağınız yeni oya modelleri anlatımları ile birlikte paylaşılmaktadır. Sizler için sürekli modeller arıyoruz ve karşılaştığımız en güzel modelleri sizlere ulaştırıyoruz.

İğne oyası emek isteyen bir iştir. Sabırsız insanların yapabileceği bir iş değildir. Yapmaya başlarken sizi uğraştıracaktır. Ama en son iğne oyasını yapıp bitirdikten sonra elde ettiğiniz oyanın emeğinize değdiğini göreceksiniz. Çeyizlerde en çok bulunan işlerin başında gelir iğne oyası. Yapılan tesbih uçları, yazmalar, havlular ve daha neler neler.

Şimdilerde iğne oyası yapmak moda haline geldi. Gençler de iğne oyası yapmaya başladılar. Boş vakitlerini oturarak geçirmektense birşeyler üretmek isteyen kişiler el işlerine yöneliyorlar. En çok yönelilen işlerin başında da iğne oyaları geliyor. Genç kızlar hem çeyizleri için oyalar yapıyorlar hemde yapıp satıyorlar. İnstagram ve facebook sayfaları açıp, çevresini toplayıp burada yapmış oldukları el işlerini paylaşarak satışlarını gerçekleştiriyorlar.

Zarif iğne oyası arayanlar aşağıdaki zarif modeli yapabilirler. Anlatımı gayet kolaydır.

Zarif İğne Oyası Yapılışı

Zarif iğne oyası yapılışı 1

Zarif iğne oyası yapılışı 2

Zarif iğne oyası yazma kenarı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir