İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlik Dantelli Tepsi Örtüsü Yapılışı

Çeyizlik dantelli tepsi örtüsü yapılışı yazımızda söz ve nişanlarda tepsileri süsleyen dantellerin nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz.

Çeyizlik dantelli tepsi örtüleri isteyen ziyaretçilerimiz oldu. Onlar için de dantelli tepsi örtüsünün yapılışını sitemize ekledik. Çeyizlik dantelli tepsi örtüsü yapılışı arayan hanımlar da bu yazımızdaki videoyu izleyerek dantelli tepsi örtülerinin nasıl yapıldıklarını öğrenebilirler.

Çok güzel bir dantelli tepsi örtüsü modelinin yapılışını paylaştık. Çeyiz bohçası için tepsi örtüsü yapmak isteyenler bu modeli tercih edebilirler. Tığ işi ile yapılan bu harika modeli sizler neden yapamayasınız ki? El işleri ile uğraşan hanımların en çok sevdiği işler arasında danteller de geliyor. Eğer sizde dantel işlerini seviyorsanız tepsi örtüsü yapılışını öğrenerek başlayabilirsiniz.

Şık bir dantelli tepsi örtüsü modeli ile nasıl yapıldığını anne işleri kanalı videolu olarak yayınlamış. 33 dakikalık videoda tepsi dantelinin nasıl yapıldığı ince ayrıntılarına kadar verilmiştir. Şimdi videoyu izleyip nasıl yapıldığını öğrenin.

En çok aranan dantellerden olan yuvarlak dantel modelleri sayfasındaki örnekleri de incelemenizi öneriyoruz.

Dantelli tepsi örtüsü

Dantelli Tepsi Örtüsü Yapılışı

Yukarıda paylaştığımız videoda dantelli tepsi örtüsünün nasıl yapıldığı anlatılmış. Sizlerde söz ve nişan bohçalarına koymak için tepsi örtüsü yapacaksanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Tığ işinden anlıyorsanız rahatlıkla yapabileceğiniz bir örnektir.

El işleri arasından en çok sevilenler dediğimiz gibi dantellerdir. Bizlerde sitemizde anlatımlı dantel modelleri paylaşıyoruz. Sık sık ziyaret edip eklediğimiz anlatımlı modellere göz atabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir