İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlik Mutfak Takımı Danteli Yapılışı

Evlenecek olanlar için çeyizlik mutfak takımı danteli yapılışı paylaştık. Mutfak takımı dantelinin nasıl yapıldığının ayrıntıları sitemizdedir.

Evlenecek olan genç kızların çeyizlerinde bulunanlardan biri de mutfak takımı dantelleridir. Yapacağınız el yapımı mutfak takımı dantellerini çeyiz bohçalarına koyabilirsiniz. Tığ işi ile yapılan bu danteller mutfakta harika duracaklar. Geçmişten günümüze kadar bir çok evde bulunan mutfak dantelleri hala daha önemini kaybetmiş değil. Günümüzde el işi ile uğraşan bir çok bayan dantel işleri yapıyor. Hatta yapılan bu danteller de iyi fiyatlar üzerinden satılabiliyor. El emeği olduğu için fiyatı da iyi. Sizlerde eğer bu dantellerden yapabilirseniz satışını da yapabilirsiniz. Yapacağınız el işi mutfak takımı dantellerinin alıcısı mutlaka olacaktır.

blank

Örneğimiz iki renk ipten, motif olarak örülüyor. Mutfak takımı olarak çeyizlere konulabilecek güzel bir örnek. Motifleri yan yana ekleyerek istediğiniz uzunlukta yapabilirsiniz. Detaylı anlatım olduğu için kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyerek mutfak dantelinin nasıl yapıldığını öğrenin.

Mutfak Takımı Danteli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir