Hobiler

Çeyizlik Oda Takımı Yapılışı

Çeyizlik Oda Takımı Yapılışı

Çeyizlik oda takımı danteli yapılışı ile devam ediyoruz. Tığla odanıza yapabileceğiniz harika bir dantel örneğinin yapılışını paylaşıyoruz.

Danteller geçmişten günümüze kadar oda süslemelerinde kullanılır. Eskiden daha çok kullanılsada şimdilerde pek fazla kullanılmıyor. Ama hala çeyiz bohçalarındaki yerlerini alıyor. Özellikle tığ ve iğne ile yapılan danteller odaları, vitrin takımlarını ve yatak odalarını süslüyorlar.

Yapımı uğraş isteyen danteller ile sizde evinizin odalarında bulunan vitrinleri, konsolları ve sehpaları süsleyebilirsiniz. Böylelikle buralar daha dekoratif görünecektir. Göze hoş görünecek olan danteller yaparak kendi evinizin dekorasyonuna bir nebze de olsa katkıda bululabilirsiniz. Çiçekli danteller en çok kullanılan modellerdir ve her yere yakışırlar. Çiçeklerle güllerle süslenen tığ işi dantellerin yapılışlarını sitemizi takip edip öğrenebilirsiniz.

Çeyizlik Oda Takımı Danteli

Çeyizlik Oda Takımı Danteli

Tığla yapılan oda takımı danteli yapılışı yazısında güzel bir örnek paylaşmıştık. İncilerle süslenenİncili Oda Takımı Yapımı modeline de göz atabilirsiniz. Şimdi Ören Hanım kanalında paylaşılan yepyeni dantel yapılışı ile karşınızdayız. Tığla yapılan bu harika dantel örneği çok güzel anlatılmış.

Çeyizlik Oda Takımı Danteli Yapımı

Oda Takımı Modeli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ