İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlik Tığ Oyası Tülbent Yapımı

Tığ oyası ile tülbent yapacaklara çok güzel bir model paylaştık. Çeyizlik tığ oyası tülbent yapımı ile çeyizlik tülbentlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Çok basit bir tülbent yapımı ile karşınızdayız. Tığ oyası ile yapılan ve yapımı oldukça kolay olan bu modeli çeyizlik tülbentlerinizin kenarlarında kullanabilirsiniz. Çeyiz bohçalarına koyacağınız tülbentlerin kenarlarını hangi oya modeli ile süsleyeceğinizi bilmiyorsanız işte size model.

Tülbent oyası arayan hanımlar için Çeyizlik tülbent oyası yapılışı yazımızda güzel bir oyanın yapım aşamalarını paylaşmıştık. Ayrıca oya modelleri kategorisinde yayınladığımız anlatımlı oya modelleri ile hanımlara aşamaları modeller paylaştık. Anadolu hanımlarının başörtüsü olarak tercih ettikleri yazma ve tülbent kenarlarına yapılan oyaların anlatımlarına yer vermeye devam ediyoruz.

Yeni oyalar ve anlatımlı modeller arayışında olanlar için paylaşmış olduğumuz modeller ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tığ oyası tülbent yapımı konumuzdada yapılışı basit ve görünümü güzel olan bir tülbent kenarının yapılışını paylaştık. Aşağıdaki resimlere bakarsanız tığ ile bu oyanın nasıl yapıldığını sizlerde göreceksiniz.

Tığ Oyası Tülbent Yapımı

Çeyizlik Tığ Oyası Tülbent Yapımı 1

Çeyizlik Tığ Oyası Tülbent Yapımı 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir