İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çocuk Panço Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Çocuk ve bebeklerinize panço örmek istermisiniz? Videolu anlatım ile tığ işi panço yapılışını takipçilerimiz için paylaşıyoruz.

Son zamanlarda panço örenlerin sayısı arttı. Karşıma sıklıkla örgü panço ören hanımlar çıkıyor. Örgü bilen hanımlar bebekleri veya çocukları için tığ veya şiş ile panço örüyorlar. Çok güzel pançolarda yapmıyorlar değil hani. Çocuk Panço Yapılışı konusunda çok güzel bir pançonun yapılışını yayınlamıştık. Geçenlerde karşıma çıkan bir model vardıki hanım kızımıza öyle bir yakışmış ki anlatamam. Sizinde eğer kızınız veya kız torununuz varsa görünce yapmak isteyeceğiniz bir model. Kolsuz hırka diye adlandırmış olduğumuz pançolar çocukları daha cici göstermektedir. Örgü panço modelleri yapmak isteyenler yayınlamış olduğumuz anlatımlı video ile örebilirler.

Tığ işi örgü çocuk panço

Çocukların üzerinde şık duran giysilerden olan panço modelleri yapılışı kolay olan bir örgüdür. Kimi bayan tığla kimi ise şişle örüyor. Tabi bu modelden modele göre de değişiyor.  Kolay panço yapılışı arayanlar daha çok olduğu için genellikle tığ işi modeller tercih ediliyor. Çünkü şiş işi pançolar biraz daha fazla uğraş istiyor.

blank

Pançoları dilediğiniz mevsimlerde çocuklarınıza giydirebilirsiniz. Sonbahar veya kışlarda daha çok tercih edilen örgüdendir. Pançoyu örmek için ihtiyacınız olan şeyler tığ, panço örmek için ip ve makas. Bunları tuhafiyeden satın alabilirsiniz. Örgü panço yapımı için her modelde farklı teknikler kullanılsa da paylaştığımız modeldeki örneği sizlerde çok beğeneceksiniz. Gözde sara hanım paylaştığımız modeli kızı için örmüş. Nerde yapıldığını sorduğumuzda ise yabancı bir siteden aldığını söyledi. Bizde yabancı sitede yayınlanan videoyu alıp burada sizinle paylaştık.

El örgüsü panço

El işi örgü panço

Çocuk Panço Modeli Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir