İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Beğenilen Bir Buket Çiçek Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Bir buket çiçek tığ işi oya modelinin yapılışı Buket çiçek görünümlü tığ oyası sitemizde videolu anlatımlı olarak yayınlanmıştır.

Çiçek oyalarını sever misiniz? Hele bir de bu çiçek oyası buket olursa çok beğeneceksiniz. Oya ve dantel Dünya’sının youtube kanalında videolu olarak paylaşılmış olan çiçek buketi oyasını sizlerle paylaştık. Özellikle havlularda rahatlıkla kullanabilecek bir model olan çiçek buketi oyası tığ ile yapılmaktadır.

Bugün bende bu model ile karşılaşınca sizde öğrenin diye burada paylaştım. Geçenlerde arkadaşım benden bir model istemişti onun için de bu modeli paylaşıyorum aslında. Az önce paylaştığımı söyledim ve inceledi. Oyayı çok beğendiğini yapmaya bile başladığını bildirdi.

Çiçek buketi oyası

Çiçek buketi oyası

Çocukken büyük annem yazmalar yaparken bende yanında durup izlerdim öyle. Bazen iplerle oyun oynardım. Oyun oynadığım zamanlar azar işitmedim desem yalan olur. Belki de o zamanlardan kalan hevesten dolayı şimdi oya işlerini çok seviyorum. Özellikle de tığ oyalarını. Çünkü yapımı da kolay olduğu için rahatlıkla yapabiliyoru. El işleri hakkında sizlerinde anısı varsa yorum olarak bize yazarsanız sevinirim.

Çiçek Buketi Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir