İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Beğenilen Çeyizlik İğne Oyası Kirpi Modeli Yapılışı

İğne oyası kirpi modeli yapılışı videosunu izledikten sonra çok güzel bir oya örneğini daha öğrenmiş olacaksınız. Yeni yazmaları kirpi oyası ile süsleyin!

Anlatımlı iğne oyaları paylaşımlarına ağırlık vermiş durumdayız. Resimli anlatımların yanı sıra videolu iğne oyaları da paylaşıyoruz. İğne oyası yelpaze modeli yapılışı videosundan sonra şimdi kirpi modelinin yapılışının videosunu sitemize yükledik. Sizlerde yeni yeni oya modelleri öğrenmek isterseniz iğne oyaları kategorisini sık sık ziyaret etmelisiniz. Hobiler sitesi olarak ziyaretçilerimizin bizden en çok istediği el işleri arasında iğne oyası yer aldığı için bizde iğne oyalarına ağırlık vermiş durumdayız. Anlatımlı modellere de sıklık vererek siz değerli ziyaretçilerimizin iğne oyaları konusunda kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamak istiyoruz.

Kirpi Oyaları

Şimdi sizler için paylaşmış olduğumuz bu videoda iğne oyası kirpi modeli yapılışı yer alıyor. Videoyu sonuna kadar izleyerek bu oya örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve yeni yapacağınız yazmalarda bu oyayı tercih edebilirsiniz.

Kirpi Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir