İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Farklı Pıtırcık Çiçekler İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası pıtırcıklar ile yapılan çiçekler. Değişik iğne oyası modelleri arıyorsanız geniş görünen pıtırcıklarla yapılan çiçek oyası modeli.

İğne oyası yapım aşamaları ile aşağıdaki geniş görünen iğne oyası modelini yapabilirsiniz. Başörtüsü için kullanılan yazma kenarları için yapılan iğne oyası geniş oyalar çok şirin görünüyor. Özellikle çeyizlik yazmalar da geniş iğne oyası modelleri muhteşem duruyor.

Her sayfada ve her sitede aynı oya modellerini görmekten sıkıldınız mı? Hiç üzülmeyin şuanda doğru yerdesiniz. Öncelikle yapmanız gereken tek şey sitemizin adresini aklınızda tutmak. Google girip el işi hobiler diye aratırsanız bulacaksınız. Sitemize sürekli yeni modeller eklendiğinden dolayı adresi aklınızda tutmak faydanıza.

Lalegül Şimşek arkadaşımızın yapmış olduğu bu şirin iğne oyası modeli gruplardaki bayanlar tarafından çok beğenilip yorumlanmıştı. Bende ziyaretçilerim de beğenir diye burada sizlerle paylaştım. 4 adımda iğne oyası ile oyanın yapım aşamaları aşağıda yer alıyor.

Adım adım resimlere bakıp geniş oya modelinin yapımını öğrenebilirsiniz. İğne oyası nasıl yaparım? Bu soruyu soranların dahi çok kolay yapabileceği bir örnek.

Pıtırcık Çiçekler İğne Oyası Yapılışı Tarifi

Pıtırcık Çiçekler

Pıtırcık Oya

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir