İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok hoş bir yazma modeli

Çok hoş bir yazma modeli anlatımı ile yine karşınızdayız. İğne oyası ile bu muhteşem yazma modelini yapmak isteyenler sitemize buyursunlar.

İğne oyalarının yazma kenarlarında ne kadar güzel durduklarını bilirsiniz. Bu yüzden yazmalarınını süslemek isteyen bayanlar çoğu zaman iğne oyalarını tercih ederler. İğne oyası ile yapılmış olan yazma modelleri daha zarif ve kibar görünürler. Günümüzde iğne oyalı başörtüleri kullanan da bir hayli fazla. Geçmişten günümüze kadar gelen başörtüsü olarak kullanılan yazmaları iğne oyası ile süsleyen hanımlar daha güzel hale getirirler.

El işi hobiler olarak yeni model arayan hanımlar için iğne oyası örnekleri sayfasında bir çok anlatımlı modele yer verdik. Daha rahat yapabilmeniz için bu modelleri resimli anlatımlı olarak paylaştık. Her yerde aynı modelleri görmekten sıkıldıysanız sitemizi sık sık ziyaret edip yeni eklemiş olduğumuz oya modellerine göz atabilirsiniz.

Yazma yapmak istiyorsanız ve güzel bir oya modeli arıyorsanız bu örnek tam da size göre. Açık renk yazmalarda kenarlarına renkli oyalar yaparak tamamlayacağınız çok hoş bir yazma modelidir. Şimdi aşağıdaki resimleri inceleyip nasıl yapıldığını öğrenelim. Model Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasına aittir.

Çok Güzel Bir Yazma Modeli Yapılışı

blank

blank

blank

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir