İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dallı Güllü Tığ Oyası Yapımı

Bu yazımızda sizlere dallı güllü tığ oyası yapımı aşamalarını paylaşacağız. Yeni oya örneği arayanlar bu modeli tercih edebilirler.

Tığ oyası seven hanımlar için yeni oyalar paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız örneğin adı ise dallı güllü tığ oyasıdır. Tığ oyası sevenler ve nasıl yapıldığı öğrenmek isteyenler için şimdiye kadar paylaştığımız modeller kadar bu model de güzel ve çekicidir.

Havlu ve yazma kenarlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz dallı güllü tığ oyası yapılışı oldukça basittir. Paylaştığımız 10 dakikalık videoyu dikkatli bir şekilde izlediğinizde bu oyanın nasıl yapıldığını öğrenip sizlerde yapabilirsiniz.

Halkalı olan bu oya örneği ile havlu ve yazmalarınızı süsleyebilirsiniz. Genellikle çeyizlik oyalar arayan hanımlar çok oluyor. Onlar da her yerde aynı örnekleri görmekten sıkıldığından dolayı biz el işi hobiler sitesi olarak yep yeni tığ oyaları paylaşımlarında bulunuyoruz. Umarım paylaştığımız modelleri sizlerde beğenip işlerinizde bu oyaları tercih ediyorsundunuz. Aşağıdaki videoda oyanın yapılışının aşamaları verilmiştir. Dikkatlice izleyip sizlerde nasıl yapıldığını öğrenin.

blank

Dallı Güllü Tığ Oyası

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir