İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dantel Anglez Salon Takımları

Dantel anglez salon takımları ile karşınızdayız. Avrupada çok fazla kullanılan İngiliz danteli olarak da adlandırılan dantel anglez örnekleri sitemizde!

Dantel anglez tekniği ile dekoratif ürünler elde edebilirsiniz. El işi ile uğraşıyorsanız dantel anglez tekniğini de öğrenmenizi öneriyoruz. Tığ ile yapılan dantel anglez kumaşsız veya kumaş üzerine dikilerek yapılır. Biz bu yazımızda sizlere dantel anglez tekniği ile yapılmış olan salon takımları paylaşacağız. Masa örtüleri, sehpa örtüleri ve salon takımlarında bulunan diğer dantelleri dantel anglez tekniği ile yapabilirsiniz. Dantel anglez tekniğine uygun desenleri seçerek kumaş üzerine işlemeler yaparak birbirinden güzel danteller elde edebilirsiniz. Dantel anglez tekniği ile yapmış olduğunuz salon takımları ve vitrin takımları ile ailenizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Dantel Anglez Salon Takımları

Dantel anglez modelleri arasından en güzel modelleri sizler için el işi hobiler sitemizde yayınladık. Salon takımı ve vitrin takımları, masa örtüsü ve sehpalar dantel anglez tekniği ile yapılıyor. Dantel anglez yaparken de tığ kullanılmaktadır. Tığ işine hakimseniz dantel anglez yaparken çok fazla zorlanmazsınız.

Bir yorum

  1. ARZU GEZER 7 Şubat 2017

    ANGLES SALON TAKIMI ALABİLİR MİYİZ.İSTEDİĞİMİZ SAYILARI VE ÖLÇÜLERİ SÖYLESEK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir