İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

El İşi İle Yapılan İğne Oyası Yatak Odası Takımları 10 Adet

El işi ile yapılan iğne oyası yatak odası takımları ile yatak odanızdaki mobilyaları süsleyebilirsiniz. 10 adet dantel örneği sizlere fikir verecektir.

Evinizdeki mobilyaları süslemek eskiden günümüze kadar gelen bir gelenektir. Eski ev hanımları boş vakitlerinde el işleri yaparlardı. Şimdi günümüzde de el işi ile uğraşan bayanların sayısı azımsanmayacak kadar. Örgü ve iğne oyası ile uğraşan ev hanımları böylelikle boş vakitlerini değerlendiriyorlar. Yatak odaları için yapılan iğne oyası dantelleri de en çok yapılan el işleri arasındadır. El işi göz nuru iğne oyası ile yapılan yatak odası takımları yatak odanızdaki mobilyaları süslemek için harika bir fikirdir.

İğne Oyası Yatak Odası Takımları

Şimdi sizler için paylaşmış olduğumuz hepsi birbirinden güzel 10 adet iğne oyası yatak odası takımları modellerini yayınlıyoruz. Örnekler igne.oyasi10 instagram hesabından alıntıdır. Sipariş vermek isterseniz kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yuvarlak iğne oyası danteli

İğne oyası ile yapılmış olan yuvarlak yatak odası takımı dantelleri ile yatak odasındaki mobilyaları süsleyebilirsiniz. Bu dantellerden isterseniz kendiniz de yapabilirsiniz.

Yuvarlak iğne oyası danteli

İğne oyası yatak odası danteli

Yatak odanızdaki mobilyaları süslemek için aşağıdaki gibi küçük danteller yapabilirsiniz. Çok şirin görünen bu danteller mobilyalarınızı süsleyecektir.

İğne oyası yatak odası danteli

Krem rengi yatak odası takımı dantelleri

Mobilyalarınızın rengi ve kendi zevkinize göre dantellerin renklerini seçebilirsiniz. Aşağıdaki gi i krem rengi danteller de çok sevimli.

Krem rengi yatak odası takımı dantelleri

Yatak odası dantel takımı

Yatak odası dantel takımları 6’lı olarak yapılmaktadır. Eğer yapmayı bilmiyorsanız 6’lı takımlar halinde satın alabilirsiniz.

Yatak odası dantel takımı

El işi yatak odası danteli

Eğer yatak odası dantellerini satın alacaksanız el işi olmasına dikkat edin. Makina işi olan dantelleri de iğne oyası yerine satanlar var.

El işi yatak odası danteli

Çeyiz bohçası için yatak odası dantel takımı

Erkek ve gelin bohçalarında yatak odası dantelleri bulundurabilirsiniz. İğne oyası ile yapılan danteller bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Ceyiz bohçası için yatak odası dantel takımı

İğne oyası oda takımı peçete

İğne oyası oda takımı olarak kare peçete dantelleri yapabilirsiniz veya satın alabilirsiniz.

İğne oyası oda takımı peçete

El işi yatak odası takımı modeli

Tamamen el yapımı göz nuru olan iğne oyası yatak odası takımı dantelleri odanızın daha dekoratif görünmesini de sağlayacaktır.

El işi yatak odası takımı modeli

Çeyizlik iğne oyası yatak odası takımı

Boş vaktiniz çok sa değerlendirmek için çeyiz bohçalarına yatak odası takımı dantelleri yapabilirsiniz. Bunun için önce iğne oyasını öğrenmeniz gerek.

Çeyizlik iğne oyası yatak odası takımı

Yuvarlak yatak odası takımı

Eğer sizlerde yuvarlak dantel seviyorsanız iğne oyası ile yapılan yuvarlak dantelleri tercih edin.

Yuvarlak yatak odası takımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir