İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

El işi yastık kılıfı dantelleri

El yapımı yastık kılıfı dantelleri paylaştık. Yastık çarşaflarının kenarlarını el yapımı dantellerle süslemek isterseniz sitemizdeki modellere göz atın!

Yastıklar, ev dekorunda kullanılan en önemli ve en dikkat çekici eşyalardandır. Onları süsleyen ve ilgi çekici hale gelmelerini sağlayan şey ise yastık kılıflarıdır. Ev tekstili içerisinde bulunan yastık kılıfları, dantel, iğne oyası, kanaviçe ve buna benzer yöntemler ile süslenebilir ve çok farklı modeller ortaya çıkarılabilir. Biraz olsun dikiş biliyorsanız çok rahatlıkla yapabileceğiniz çok sayıda yastık kılıfı modeli uygulayabilirsiniz. Çok çeşitli renklerde ve desenlerde, farklı kumaşlarla rengarenk ve sıradışı yastık kılıfı modelleri üretmek mümkün.

Bildiğiniz üzere dantel, Türk el işleri dünyasında çok önemli bir yere sahiptir. Her eşyaya monte edilebilecek olan dantel figürleri, yastık kılıfları için de kullanılmıştır. Çok sayıda ve çok farklı dantel modellerini yastık kılıflarına uygulayarak bu geleneği yaşatabilirsiniz. Genç kızların çeyizlerini süsleyen yastık kılıfı dantelleri günümüzde hala tercih edilmeye devam ediliyor. Yastık kılıfı dantelleri için hanımların ürettiği pek çok model bulunuyor.

Yastık Kılıfı Dantelleri

Çok az bir dikiş ve dantel örme bilgisi ile çeşitli yastık kılıfı modelleri ve yastık kılıfı dantelleri yapabilirsiniz. Bunun için sizlere hazırladığımız yastık kılıfı örnekleri için aşağıdaki yastık kılıfı modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modeller içerisinden en beğendiğiniz örnekleri kendi eviniz için veya kızlarınız için hazırlayarak onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve muhteşem tasarıma sahip yastık kılıflarını elisihobiler.com aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Her biri ayrı bir güzellikte olan bu modeller ile çeşitli yastıklar ortaya çıkarabilirsiniz.

Sitede paylaşmış olduğumuz Çeyizlik Dantelli Pike Takımı Modelleri yazısına da göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir