İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

El Yapımı Örgü Bebek Yelekleri

Tığ işi ve şiş işi ile yapılan örgü bebek yelekleri ile bebeklerinizi giydirin. Sitemize eklediğimiz bebek yelek örneklerini çok beğeneceksiniz.

Havaların soğumaya başlaması ile örgü ören annelerin örgü sezonu açılıyor. Böylelikle anneler bebeklerine örgüler örerek onlara birbirinden güzel yelekler, hırkalar ve patikler yapıyorlar. Tığ işi veya şiş işi ile yapılan bu örgüler ile bebeklerini giydirmiş oluyorlar. Hem maddi açıdan masrafsız oluyor hemde bebeklerini doğal yünler ile örmüş oldukları örgüler ile giydiriyorlar. Eğlenceli bir iş olan örgü ile bir çok anne ilgileniyor. Yelekler, hırkalar, patikler ve daha fazlası için emek sarf edilip çok güzel modeller yapılıyor. Bizlerde şimdi annelerin bebeklerine yapmış oldukları örgü yelekleri sitemizde paylaşacağız.

Örgü örmeyi bilen bayanlar örüyor da bilmeyen bayanlar için bu iş biraz zor. Fakat öğrenmek isteyen kişilerinde kolaylıkla öğrenebileceklerini söyleyebilirim. Sitemizde anlatımlı bebek yelekleri de bulunuyor. örneğin 2-3 Yaş bebek yeleği yapılışı ve

Örgü kız bebek yeleği yapılışı konularına göz atarak bebekler için  yeleğin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Detaylı anlatımlar size yardımcı olacaktır. Aklınıza takılanlar olursa da bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Örgü Bebek Yelekleri

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir