İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Güzel Çiçekli Motifli İğne Oyası Yazma Başörtüsü Modelleri 2019

En güzel iğne oyası modelleri 2019 yılına hazır. Yeni yılda yepyeni iğne oyaları yapmak istiyorsanız paylaştığımız örneklere göz atabilirsiniz.

İğne oyası ile yapılan örnekler her geçen gün farklılık gösteriyor. Gün geçtikçe iğne ile yapılan oyalar daha güzel hale geliyor. Çünkü bayanlar hayal güçlerini kullanarak yapmış oldukları oyalar ile süslemeler yaptığından dolayı yeni yeni arayışlara giriyorlar. Sürekli aynı modeli yapmak yerine model arayışına giren hanımlar kendi oyalarını kendileri tasarlıyor. Hayal güçlerine göre model çıkaran kişiler ortaya çok güzel iğne oyaları çıkarıyor. 2019 iğne oyaları da yeni çıkan oya modelleridir. En güzel iğne oyası modelleri ile bir arşiv oluşturup sizlerle paylaştık. Bu arşiv içerisinde buluna iğne oyası modelleri 2019 yılında en fazla kullanılacak modellerdir.

Aşağıda sizler için iğne oyası arşivi oluşturduk. Bu arşiv içerisinde en yeni modeller bulunmaktadır. 2019 yılında yapacağınız el işlerinde bu oyaları tercih edebilirsiniz. İğne oyası biliyorsanız paylaştığımız modellerin ne kadar çekici olduğunu bilirsiniz zaten. İğne oyaları 2019 yılında da göz kamaştıran modeller ile karşımızda. Bu modelleri yapan arkadaşların ellerine sağlık. Paylaşmış olduğumuz iğne oyalarının hepsi alıntıdır.

İğne Oyası Modelleri 2019

İğne oyaları kategorisinde daha önce paylaşmış olduğumuz yüzlerce iğne oyası modeli yer alıyor. Bir çok modelin de anlatımına yer vermiştik. İğne oyası öğrenmek isteyenler sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirler. Paylaşmış olduğumuz anlatımlı iğne oyaları ile kendilerini geliştirebilir ve birbirinden güzel oyaları rahatlıkla yapabilirsiniz.

İğne oyası ile yapılan havlu kenarları arasından en güzel modelleri seçip yüklemiştik. Eğer havlu oyası arıyorsanız o sayfaya göz atmanızı öneriyoruz. Sizlerde iğne ve ipliğinizi alıp bu iğne oyalarından yapmaya ne dersiniz? Bu modelleri yapıp çeyiz hazırlığı yapabilirsiniz. Ayrıca satışını da yapabilirsiniz. Facebook, instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan kendi çevreniz ile başlayıp bir çevre oluşturarak iğne oyalarınıza müşteri bulabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Aslı Durmaz 20 Kasım 2016

    Bu iğne oyaları harika görünüyor.

  2. Ayşe Hatun 20 Kasım 2016

    Muhteşem iğne oyaları var. Hepsini yapmak istiyorum. Hepsini 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir